از رادیو تا تلویزیون

سبزواریها.کام ۲۶ آذر, ۱۳۹۲ ۱ 341 views

akbariانجمن گویندگان جوان سبزوار  که از نیمه اول سال ۱۳۹۱ توسط جمعی از هنرمندان صداپیشه سبزواری راه اندازی گردیده است، در این مدت فعالیت‌های مفیدی را در جهت استعدادیابی و پرورش نیروهای با انگیزه ی سبزواری در زمینه‌های گویندگی، صدا پیشگی و اجرا انجام داده است.

اجرای برنامه‌های رادیویی در جمعه بازار کتاب سبزوار، اجرای برنامه‌های نمایشی در ایام نوروز ۹۲ و اجراهای جانبی در مراسم و جشن‌ها از فعالیت‌هایی بوده که با استقبال خوب مردم مواجه شده است.

در بخش جدیدی از فعالیت‌های این گروه و اعضای آن اجرا در برنامه‌های صدا و سیمای استانی نیز دیده می‌شود.

سجاد اکبری که از اعضای اصلی و فعال این انجمن می‌باشد تا کنون نزدیک به ۱۰ برنامه از سری مسابقات  “شهربه شهر” را در شبکه استانی خراسان اجرا نموده است.

با توجه به استمرار برنامه‌های اجرا شده توسط این هنرمند سبزواری (و اجراهایی که در پیش دارد) به نظر می‌رسد مدیران و تهیه کنندگان این برنامه و البته مدیران شبکه ی استانی از برنامه‌های اجرا شده رضایت داشته اند و باید شاهد حضور بیشتر و پر رنگ تر وی در این شبکه باشیم.

بخشی از برنامه اجرا شده ی این هنرمند سبزواری (در تاریخ ۲۲ آذر ۹۲ ) جهت دانلود و نمایش قرار داده می‌شود.

دانلود فایل

برای این هنرمند عزیز آرزوی موفقیت می‌نماییم.

یک دیدگاه »

  1. مجید ۲ دی, ۱۳۹۲ at ۲:۰۸ ب٫ظ - پاسخ

    باید مسئولین فرهنگی شهر بدونن که این گروههای هنری سطح شهر که به صورت خودجوش فعالیتهای خودشون رو شروع کردن و انقدرمورد استقبال قرارگرفتن نیاز به حمایت دارن تا بتونن به فعالیتهاشون ادامه بدن
    انشاالله با وعده‌هایی که دادن رادیو شهری هم هرچه سریعتر راه اندازی بشه
    ماهم به نوبه خود برای سجاد اکبری این جوان خوش ذوق و هنرمند خلاق آرزوی موفقیتهای بیشتری داریم

فرستادن دیدگاه »