برگزاری آزمون دکترا: به زودی

سبزواریها.کام ۲۸ فروردین, ۱۳۹۲ ۲ 417 views

sobhani-phdپس از اطلاع رسانی رسانه‌های سبزواری( + و + ) و پیگیری نمایندگان محترم شهرستان‌های غرب خراسان (سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن) دستور برگزاری مجدد آزمون دکترا ابلاغ گردید.

طبق شنیده‌ها قرار شده است تا (احتمالاً) در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری از داوطلبینی که از این آزمون جا مانده اند آزمونی گرفته شود.

فعلاً به دلیل اطلاع رسانی ناقصی که وجود دارد امکان بررسی بیشتر این خبر وجود ندارد.انشاءالله در روزهای آتی در همین صفحه اخبار جدید را به اطلاع همشهریان گرامی‌خواهیم رساند

به روزرسانی: داوطلبین عزیزی که از این آزمون بازمانده اند می‌توانند با روابط عمومی‌سازمان سنجش با شماره‌های ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

*: در این میان برخی از کسانی که موفق شدند با هزاران سختی خود را به آزمون برسانند از اطلاع رسانی ضعیف نهادهای مربوط گلایه مندند.

این دوستان مدعی هستند که به دلیل شرایط بدی که در آن قرار داشته اند نتوانسته اند با موفقیت این آزمون را پشت سر بگذارند؛ و اگر مطمئن بودند که این آزمون مجدداً برگزار می‌شود در آزمون قبلی شرکت نمی‌کردند.

و جدای از تمام این بحث‌ها هنوز این سوال پابرجاست که چرا سبزوار نتوانسته برگزارکننده ی این آزمون باشد؟

۲ دیدگاه »

 1. مهدی ۱۸ خرداد, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۱ ب٫ظ - پاسخ

  من در ازمون مجدد دکتری در سبزوار شرکت کردم و مجاز شدم. ۵ دانشگاه می‌تونم برا مصاحبه برم ولی دانشگاهها چون از زمان مصاحبه شون گذشته، میگن ما چجوری برا شما یک نفر دوباره مصاحبه برگزار کنیم؟؟؟ میگن از سنجش نامه بیار تا ما مصاحبه بگیریم.سنجشم که جواب نمیده!!!!! من باید چ اقدامی‌بکنم؟؟؟

  • سبزواریها.کام ۱۹ خرداد, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۹ ب٫ظ - پاسخ

   متاسفانه این مشکلات هم وجود دارد.
   بهترین کار برای پیگیری این موارد تماس با دفتر نمایندگان شهر در مجلس است.
   شاید با نفوذ ان‌ها کار شما هم پیگیری شود.

فرستادن دیدگاه »