فرصتی از جنسی دیگر

سبزواریها.کام ۲۹ شهریور, ۱۳۹۲ ۰ 136 views

همیشه زمین را مادر دانسته­اند. شاید چون ما آدم­ها همیشه در آغوشش هستیم؛ ما را سیر می­کند؛ پلشتی­هایمان را می­پذیرد و چشمانمان را متوجه آسمان و همه­ی زیبایی­ها می­کند. زمین حتماً مادر است، چون ما قدرش را نمی­دانیم.

این مقدمه­ی کوتاه برای آن بود که بگوییم شاید زنان بهتر درد زمین را بدانند و بهتر بتوانند مرهمی‌روی زخم­هایش بگذارند؛ دستش را بگیرند و تا فرداهای دور و برای نسل­های بعدی برسانندش.

از خودمان بگوییم؛ از اولین و باسابقه­ترین سازمان مردم نهاد زیست محیطی در سبزوار، که حالا با اعضایی که بیشترشان را زنان تشکیل داده­اند، تصمیم دارد مشارکت بیش­تر آنان را در عرصه­های مختلف طرح ایده، امور اجرایی و آموزشی بخواهد و دستش را صمیمانه به سمت عموم بانوان سبزواری دراز می­کند.

شاید بپرسید چرا الان؟ می­گوییم. حالا بعد سال­ها دکتر معصومه ابتکار دوباره ریاست سازمان حفاظت محیط زیست را بر عهده گرفته­اند. سازمان مردم نهاد سرزمین بادغوث ضمن عرض تبریک فراوان به ایشان فرصت را مغتنم می­داند برای حضور هرچه بیش­تر زنان در فعالیت­های زیست محیطی. بی شک این فرصت از جنسی دیگر است؛ فرصتی برای یک دفاع جانانه از محیط زندگیمان، بی شک این فرصت از جنسی دیگر است؛ فرصتی برای یک دفاع زنانه.

با ما در ارتباط باشید. ما هنوز کم تجربه­ایم. نمی­دانیم مشکلات دقیقاً چه هستند و چه کارها می­شود کرد. بیایید به ما بگویید. بیایید از ما بخواهید. بیایید و با ما باشید.

ایمیل ما را به خاطر بسپارید:

Baadqovs.ngo@gmail.com

فرستنده: موسسه زیست محیطی بادغوث

فرستادن دیدگاه »