مورد عجیب دی جی حسین فسنقری !!! / بخش اول

سبزواریها.کام ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۳ ۰ 2,413 views

استاد دی جی حسین فسنقری، پدیده ی جدید و شاه ماهی موسیقی کشور!!!

شاید شما هم با خواندن این متن‌ها متعجب شوید، اما با جست و جوی این کلیدواژه‌ها در  گوگل به بیش از ۶۴۰۰۰ برگه می‌رسید که در حال معرفی این پدید ه جدید رسانه ای هستند.

کلیپ‌های مختلف از یک خواننده ی مجلسی در سایت‌های مختلف و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و با استقبال زیادی نیز مواجه میگردد.

در بخش اول از این مطلب سعی داریم تا بفهمیم “دی جی حسین فسنقری ” کیست و چگونه یک شبه شهرتی جهانی پیدا کرد.

تکثیر CD‌های مجالس توسط نوازنده‌ها و فیلم برداران در سبزوار ( جهت معرفی خدمات و توانایی‌های خود!) امری عادیست.حدود ۴ سال پیش تصاویر یک نوازنده ی شاداب و فعال در سبزوار دست به دست می‌شد.

حسین فسنقری با کمک آقای شفیعی (فیلمبردار) در سبزوار به شهرت رسید و مجالس زیادی را برگزار کرد؛ اما حتی لحظه ای هم فکر نمی‌کرد که این شهرت از شهرستان سبزوار بیرون رفته و به آن سوی مرزها برسد.

از چند ماه پیش کلیپ‌های چند دقیقه ای این نوازنده و خواننده ی مجلسی در شبکه‌های اجتماعی مختلف بازنشر می‌شد و نظرات مختلفی را دریافت می‌کرد.

تا اینکه در تاریخ ۱۹ فروردین یکی از کسانی به گفته ی خود که علاقه ی شدیدی به “حسین فسنقری” دارد، اقدام به ایجاد برگه ی هواداری برای وی در فیس بوک می‌کند.

شاید اولین واکنش را یکی از وبلاگنویسان سبزواری به این موضوع داشت.

dj-fasanghari-emir

اما ماجرا عجیب تر بود.در دو روز اول این برگه توانست ۱۰ هزار عضو جذب کند، و بعد از آن بود که پدیده ی رسانه ای جدیدی متولد شد.

حسین فسنقری که این روزها با القابی همچون دی جی ، استاد و حتی دکتر معرفی می‌شود، خیلی زودتر از آنچه که فکر می‌کرد به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شد.

حسین کاظم کارتونیست مشهور ایرانی اقدام به طراحی کاریکاتوری با محوریت حسین فسنقری نمود.

dj-fasanghari-kazicature

روزنامه ی ۷ صبح سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ اقدام به بررسی موضوعاتی کرد که در چند ماهه اخیر مورد هجوم فعالان شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بودند و در بین آن‌ها دی جی فسنقری نیز قرار گرفته بود.

dj-fasanghari-7sobh1

البته این روزنامه دو روز بعد هم کاریکاتوری با محوریت استاد!!! منتشر کرد.

dj-fasanghari-7sobh2

روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های دیگری نیز در این مدت به صورت خفیف ( و گاهی شدید) به حسین فسنقری اشاره می‌کردند.

dj-fasanghari-khabar

پخش تصاویر این نوازنده ی سبزواری از شبکه‌های ماهواره ای نیز بر تب و تاب این ماجرا افزود، تا باعث شود برگه ی اصلی هوادارن وی (در زمان نگارش مطلب) از مرز یکصد هزار لایک نیز بگذرد.

در حالی که در سبزوار خیلی‌ها از محبوبیت ناگهانی این نوازنده و خواننده ناراحت بودند تماس‌های بیشمار باعث شد که وی تمامی‌راه‌های ارتباط با خود را قطع کند.

برخی از اهالی فرهنگ سبزوار عقیده داشتند که وی باعث آبروریزی شده است و باید جلوی این حرکات گرفته شود.

بر خلاف آن چه که در خارج از ایران مرسوم است، حسین فسنقری از این شهرت ناگهانی نه تنها سودی نبرد بلکه در دوران اوج و رونق کاری خود مجبور به خانه نشینی شد.

هیچ کس ( حتی اقای شفیعی!!!) به وی دسترسی ندارد، از هر گونه قرار ملاقاتی فراری است و دعا می‌کند این کابوس زودتر تمام شود تا بتواند شب‌ها راحت و بی دغدغه بخوابد…

ادامه دارد…

“مورد عجیب دی جی حسین فسنقری !!! / بخش اول”, out of ۵ based on ۱ ratings.

فرستادن دیدگاه »