پیش فروش وزیری امیر حسنک، اعجاز سبزواری ها

سبزواریها.کام ۱۰ بهمن, ۱۳۹۲ ۰ 612 views

کتاب “وزیری امیر حسنک” که به عنوان آخرین اثر استاد ” محمود دولت آبادی” از روز سه شنبه (۹ بهمن ماه ۱۳۹۲) به وسیله ی انتشارات فیروزی جهت پیش فروش عرضه شده است، در همین مدت کوتاه آمار شگفت انگیزی را کسب نموده است.

sharq-daily-hasanak

روزنامه شرق – وزیری امیر حسنک

روزنامه ی شرق در مطلبی با عنوان “استقبال مخاطبان از کتاب جدید دولت‌آبادی بازار نشر را غافلگیر کرد؛ پیش‌فروش ۱۰۰۰نسخه در چند ساعت” به معرفی این کتاب پرداخت.

در بخشی از متن شرق می‌خوانیم که :

 اگرچه همه در انتظار صدور مجوز برای کتاب «زوال کلنل» و «طریق بسمل‌شدن» بودند؛ اما اثری از محمود دولت‌آبادی با صدا و نوشتاری از نویسنده و بر اساس تاریخ بیهقی وارد بازار کتاب شد. دولت‌آبادی چندین سال است که در کنار نوشتن متون جدید بر متون کهن نیز متمرکز شده و بعد از شاهنامه فردوسی به سراغ دو همشهری‌اش ابوالفضل بیهقی و حسنک وزیر رفته و داستان معروف حسنک وزیر را بازنویسی کرده است؛ کتابی که به گفته ناشر آن از زمانی که خبرش در «ایسنا» منتشر شد، بیش از هزارنسخه آن فروش رفته است.

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نیز دیروز در خبری ویژه به بررسی و معرفی “وزیری امیر حسنک” پرداخت:

تازه‌ترین اثر محمود دولت‌آبادی در قالب کتابی داستانی پژوهشی به نام «وزیری امیرحسنک» همراه با لوح فشرده ۵۲ دقیقه‌ای داستان‌خوانی دولت‌آبادی از داستان «بردار کردن حسنک وزیر» و قاب‌شاسی از عکس این نویسنده در یک مجموعه از سوی این ناشر در روزهای آینده رونمایی و منتشر خواهد شد.

رسانه‌های نوشتاری و مجازی دیگر نیز استقبال خود را از “وزیری امیر حسنک” با نوشتن مطالب و بازنشر خبر‌های دیگر خبرگزاری‌ها نشان دادند.

ایسنا : «وزیری امیر حسنک» آمد

بهار نیوز : بر اساس «تاریخ بیهقی»، «وزیری امیر حسنک» دولت‌آبادی منتشر شد

۱پزشک : معرفی کتاب: «وزیری امیرحسنک» اثر محمود دولت‌آبادی

فرستادن دیدگاه »